Nazywam się Marcin Piotrowski i pracuję w Play, gdzie kieruję zespołem User Experience Design. Razem z zespołem wspieram szeroko rozumiany marketing w myśleniu kategoriami potrzeb użytkownika.

Swoimi działaniami staram się zwracać uwagę koleżanek i kolegów na realne potrzeby użytkownika oraz wynikające z nich szanse na dobre produkty. Staram się zbliżać użytkowników do firmy poprzez różnego rodzaju aktywności (badania terenowe, warsztaty), wierząc że lepsze poznanie końcowego użytkownika przełoży się później na projektowanie lepszych usług. Uwielbiam dzielić się wiedzą i staram się robić to tak często, jak tylko mogę. W Play prowadzę szkolenia z user experience, design thinking oraz kreatywnych metod rozwiązywania problemów.

Fascynuje mnie projektowanie usług (service design), ale jeszcze bardziej – projektowanie doświadczeń (experience design). Poza czystą administracją, w zespole najchętniej spełniam się jako badacz 🙂 Obecnie odkrywam świat designu. Pracę w obszarze user experience traktuję trochę jako służbę na rzecz lepszego świata.

Prywatnie uwielbiam kolarstwo górskie i gry planszowe (mój profil na BGG).

 

Kontakt: marcin/uxonline/pl