Kupuj w Ryneczku Lidla

Lidl to marka znana przede wszystkim z dostarczania znakomitej jakości żywności dla Europejczyków. Firma posiada własne marki, dzięki którym jest w stanie osiągnąć znakomity stosunek ceny do jakości oferowanych towarów. Marki Lidla są coraz bardziej znane. Klienci cenią najbardziej wyroby wędliniarskie i mięsne marki Pikok, markę produktów mleczarskich Pilos, jak również Alesto. Marka Alesto oferuje klientom sieci Lidl przekąski z orzechów oraz suszone owoce.

Ryneczek Lidla

Jedną z najważniejszych propozycji, jakie przygotował Lidl, jest tak zwany Ryneczek Lidla. Poprzez Ryneczek Lidla marka oferuje swoim klientom świeże warzywa i owoce, a razem z nimi także zioła, kwiaty i rośliny doniczkowe. Zdecydowana większość produktów, niemal wszystkie nie licząc propozycji egzotycznych, to oferta pochodząca od polskich producentów, więc stawiając na Ryneczek Lidla ma się pewność, że wspiera się polskich przedsiębiorców. W sklepach tej sieci ważne miejsce ma także własna piekarnia, w której można zakupić świeżo przygotowane pieczywo, w zupełności wolne od wszelkich konserwantów.

Zasady, jakimi kieruje się Ryneczek Lidla, są bardzo proste i jednocześnie niezwykle istotne. Najważniejszą z nich jest to, że Ryneczek Lidla każdego dnia musi mieć przygotowane świeże owoce i warzywa dla wszystkich klientów sklepu. W całym procesie logistycznym, czyli od odebrania towarów ze źródła, aż do zaoferowania ich klientowi, temperatura produktów jest taka sama i dzięki temu zachowują one świeżość i cechują się wyższą jakością.

Świeże produkty z marketu

W ofercie, jaką przygotowuje Ryneczek Lidla, znajdują się produkty ekologiczne, czyli produkty pochodzące z upraw posiadających odpowiednie certyfikaty mówiące o tym, że przygotowywane są one w sposób wolny od chemicznych dodatków i potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia człowieka substancji. Takie produkty są tworzone także z zachowaniem zasad racjonalnego gospodarowania zasobami i powinny sięgać po nie przede wszystkim osoby, którym na sercu leży przyszłość naszej planety. Takie zakupy to po prostu mądry wybór. Co więcej, Ryneczek Lidla stara się ograniczać marnowanie sprzedawanych towarów. Istnieje możliwość zakupu rzeczy w opakowaniach zbiorczych, jak również zakupu luzem, by kupić tylko tyle, ile się na pewno zużyje.

Na stronie sieci sklepów można znaleźć interesujące pomysły na potrawy. W specjalnej zakładce można znaleźć przepisy wykorzystujące produkty, jakie w swojej ofercie ma Ryneczek Lidla. Są to potrawy nastawione na eksplorowanie nowych smaków oraz poznawanie kuchni polskiej, które w dodatku przygotowywane są nie tylko dla podniebienia, ale i dla całego ciała.

Story Page