Kupuj tanio w Stokrotce z gazetką promocyjną

Produkty jakie znajdziemy w sklepach Stokrotka pochodzą od znanych i cenionych na rynku firm jak i też od własnych marek, które wśród klientów mają także coraz większe zainteresowanie. Między innymi do tych produktów zaliczyć można markę Delito, która proponuje starannie selekcjonowane, poddane kontrolom jakości doskonałe produkty.

Korzystne cenowo z atrakcyjnym logo przyciągają klientów podobnie jak marki Softella, Gardinia, dr. Milk, które również są dobrze oceniane.

Oferta sieci Stokrotka przygotowana jest w taki sposób, by każdego dnia mieć tam dostęp do potrzebnych nam produktów. Wygodę zakupów będzie nam zapewniał między innymi podział sklepów na działy, dzięki temu łatwo będzie można odnaleźć poszukiwany produkt. Mamy szeroki wachlarz asortymentu, który obejmuje głównie różnorodne produkty spożywcze, napoje, mrożonki. Dodatkowo również artykuły kosmetyczne oraz higieniczne, przemysłowe czy produkty dla zwierząt.

Sieć Stokrotka nastawiona jest na stały rozwój i dlatego cały czas udoskonala swoją ofertę i podejmuje takie działania, które sprawią, że będzie miała nowoczesne rozwiązania logistyczne, będzie kreować swój udany wizerunek. Istotną rolę ma odpowiedzialność społeczna, cały czas dba się tam również o warunki, w jakich ludzie będą w tym sklepie pracować. Angażuje się w działalność charytatywną wprowadzając również do sklepów zbiórki PCK na potrzeby dla osób z problemami.

Oferty promocyjne

Stokrotka gazetka

W sklepach Stokrotka obowiązuje hasło – zakupy jak z płatka – w ten sposób firma chce zapewniać klientom wysoką jakość produktów a także wyjątkowo niskie ceny. Każdy tydzień obfituje w nowe promocje, których opis będzie dostępny na stronie internetowej a także w przygotowanych specjalnie gazetkach. Dodatkowo organizowane są różnorakie kampanie, które tworzy się pod kątem klientów i ich potrzeb.

Loterie, konkursy plastyczne kierowane do najmłodszych, akcje tematyczne na święta. Na pewno warto podkreślić, że zaletą siedzi Stokrotka będzie także to, że położone są one w wielu miejscach jako osiedlowe sklepy, dlatego firma dba o to, by tworzyć miejsce przyjazne klientom, gdzie miło będzie robić zakupy. Każdy klient przychodzący do sklepu stokrotka ma tam czuć się bardzo dobrze i chętnie wracać po kolejne zakupy.

Jest to jedna z tych sieci handlowych, które w ostatnich latach bardzo dobrze się rozwijają i dlatego osoby, które decydują się na zakupy w sklepach Stokrotka rzeczywiście mogą liczyć na świetne warunki i produkty, które rzeczywiście będą w stanie spełniać ich oczekiwania.

Story Page